Bizi Arayın 444 9 MRN (676)

Enerji Çözümlerimiz

VISUAL ASİMAR MARKET PROGRAMI

Depo ve raf bazında stok takibi,değişik ürün bazında stok ve satış raporları,sipariş raporu,detaylı satış,stok ve karlılık raporlamalarıyla Visual ASİMARMarket Entegre Paket programıdır.

ASİMAR MERKEZ YÖNETİM MODULÜ

Birden fazla Marketi tek bir merkezden yönetmek için hazırlanmış modüldür. Programa tek noktadan fatura girişi, tek noktadan fiyat değişimi, stok takibi ve gerekirse finansal anlamda akaryakıt programı ile bir bütün halinde çalışmasını sağlar. Tek bir lojistik noktadan istenilen istasyona sevkıyat yapılıp ürün transferleri sağlanabilmektedir. Mal satış faturaları transfer çıkışlarının başka marketlere aktarılıp işlenebilmesini sağlanmaktadır.

SATIŞ

Tüm barkodlu satışların yapıldığı bölümdür. Yazarkasa veya POS kasa kullanmaksızın PC üzerine takılan bir barkod okuyucu ile tüm satışlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca akaryakıt faturalarını ve irsaliyelerini de bu bölümden kesebilme özelliğine sahiptir. (Kesilen tüm akaryakıt faturaları ile ilgili Mironist Programında fatura denge raporları ve icmalleri alınabilir.)

STOK

Tüm Stok işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Ürünler, Stok Tipine ve Özel Koda Stok koduna göre sınıflandırılabilir. Ürünler için birden fazla barkod kullanabilme özelliğine sahiptir. Hareket Dökümü, Depo Raf Miktarları, Depo Raf Aktarımı raporları alınabilmekte, Etiket basımı yapılabilmekte, Hareket düzenleme ile Stok Kartı dışarı ve içeri aktarımı yapılabilmektedir.

CARİ

Tüm cari hesapların takibi için kullanılan bölümdür. Cari ile ilgili Kasa ve satış kasasından gelen işlemlerin bütünüyle raporlanabildiği bölümdür. Kasa ve satış ile entegre çalışabilir. Cari raporlardan bazıları şunlardır. Fiyat Bazında Fiş Dökümü, Ürün Bazında Fiş Dökümü, Hareket Dökümleri, Risk Limitine Göre Vadeli Borçlu Alacaklı raporları , Özel Koda Göre Raporlamaları içerir. Tüm carilerin fatura işlemleri bu bölümden yapılmaktadır.

OFİS TAKİP

Kasa, Banka, Kredi Kartı, Çek, Personel işlemlerinin takip edilebildiği bölümdür.

KASA

Günlük tüm kasa işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Anlık, geçmişe yönelik, cari , gelir-gider, personel ödeme ve tahsilatlarını detaylı bir biçimde raporlama özelliği vardır.

BANKA

Tüm Banka işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Banka hareket dökümü raporu alınabilmektedir.

KREDİ KARTI

Tüm Pos işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Pos geri ödemeleri, tahsilat miktarları gibi detay raporları içerir.

ÇEK

Tüm Çek işlemlerinin bulunduğu bölümdür. Alınan ve verilen Cirolu çeklerle ilgili tüm raporları bünyesinde bulunduran bölümdür.

PERSONEL

Personel işlemlerinin yapıldığı, maaş işlemleri, açık-fazla takibini kendi içinde bulunduran bölümdür. Personel hareket dökümü raporu alınabilmektedir.

RAPOR

Kasa Raporları, Eski Kasalar ve Online Kasa Raporları, Stok Tipi, Özel Koda Göre Stok Envanter raporları, Reel Stok Raporları, Kdv Bazında Stok Raporları, Stok Koduna, Özel Koda Göre Satış ve Karlılık Raporları, Ürün Yaşlandırma Raporları, En Çok Satanlar, Satışı Olmayanlar Raporu vb. Market için gerekli tüm raporları içermektedir. Ayrıca Alarm Durumları Raporu kullanıcıların program kullanımı esnasında yapabilecekleri tüm kural dışı işlemlerinin kaydının tutulduğu rapordur. İşletme bünyesinde yetki kısarak ya da tam yetki verdiğiniz insanları da kontrol altında tutmayı sağlar.

YETKİLENDİRME

Program içerisinde en ince detayda değişik yetkilendirme sınıfları oluşturup dilediğiniz kullanıcıyı bu doğrultuda yetkilendirebilirsiniz.

visual_asimar_yetki