Bizi Arayın 444 9 MRN (676)

Miron Yazılım

İşinizin Gücü..

Hakkımızda

Miron Yazılım

1990 yılında Ankara'da kurulmuş olan Miron Yazılım ve Bilgi Teknolojileri Ticaret A.Ş., Enerji ve Akaryakıt sektöründe ilklere imza atmış olup akaryakıt istasyonlarına yönelik istasyon ve market otomasyonlarını üretmiştir.

2004 yılında ARGE bölümünü Bilkent Üniversitesi bünyesinde konuşlu, Teknopark (Cyberpark)'a taşımıştır. 2004 yılına kadar olan süreçte, Enerji, Giyim ve Gıda Sektörlerinin ihtiyaçlarına yönelik ERP projelerini kendi öz kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmiş ve bin beş yüzün üzerinde müşteriye uygulamıştır. Miron Yazılım, 2004 yılı ve sonrasında Teknopark bünyesinde mevcut projelerin yanında uluslararası ölçekte CRM ve ERP uygulamalarını projelendirmiştir. Bu projeler, TÜBİTAK ve TTGV tarafından desteklenmeye değer bulunmuştur.

Zamanla Türkiye genelinde; Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya Bölge Müdürlükleri dahil olmak üzere 45'i teknik personel 60 kişilik kadrosu ile ulusal şirket kimliğine kavuşmuştur.

Bugün itibariyle Miron, Anadolu'da 7 bölgede kendi ofisleri haricinde 13 bayisi ile birlikte Satış/Pazarlama ve Destek konusunda hizmet vermekte ve bu yapılanma her geçen gün ailesine kattığı yeni iş ortaklarıyla büyümektedir.

Miron Yazılım Limited Şirketi, kuruluşundan itibaren yazılım bilgi yönetim sistemlerini üretebilen, sahada işletmeye alabilen ve destek hizmetlerini Türkiye genelinde sunabilen kabiliyete sahiptir. 25 yıllık tarihinde bir çok uluslararası firma ile yazılım ve bilgi sistemleri projeleri yapmıştır.

Neden Biz?

Daha farklı bir çözüme ihtiyacımız var ?

Miron Yazılım geliştirdiği çözüm uygulamaları ile daima yanınızda.. Eğer mevcut çözümlerimizden daha farklı ve ya daha özel bir çözüme ihtiyaç duyarsanız bize ulaşın. Uzman kadromuz yerinde incelemeler yaparak ihtiyaçlarınız için en doğru çözümü size sunacaktır.

Peki satış sonrası ?

Müşteri memnuniyetini temel ilkelerinden birisi olarak benimseyen Miron Yazılım, size satış sonrasında destek vermek için uzman bir destek ekibine sahiptir.